Strona główna

logo power mnisw

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego ukazałą się informacja o zaproszeniu do składania ofert w ramach projektu pozakonkursowego „Najlepsi  z najlepszych! 2.0.” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Najlepsi  z najlepszych! 2.0.” jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności naukowej, innowacyjności, kreatywności, poprzez wspieranie ich uczestnictwa w międzynarodowych konkursach, zawodach i/lub konferencjach.

Wsparcie finansowe może być przeznaczone w szczególności na sfinansowanie uczestnictwa studentów w międzynarodowych zawodach, konkursach i/lub konferencjach. Środki finansowe mogą być przeznaczone także na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z celem przedmiotowego konkursu, zawodów i/lub konferencji międzynarodowych. Projekt pozakonkursowy zakłada udział minimum 100 wybitnie uzdolnionych studentów  w międzynarodowych zawodach, konkursach i/lub konferencjach.

Ofertę, podpisaną przez osobę upoważnioną do reprezentowania uczelni należy złożyć  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 kwietnia 2017 r., w formie dokumentu elektronicznego. Bliższe informacje o naborze można uzyskać w Departamencie Innowacji i Rozwoju pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie MNiSW.