Strona główna

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pn.: „Dlaczego warto uczestniczyć w programach międzynarodowych w okresie nowej rzeczywistości uczelni wyższych”, organizowane przez Biuro Projektów Europejskich Politechniki Opolskiej wraz z Regionalnym Punktem Kontaktowym Politechniki Śląskiej.

Spotkanie odbędzie się  w dniu 13 listopada 2018 r. w godzinach 10:00-12:30 w Sali Rady Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej przy ulicy Prószkowskiej 76 w Opolu, budynek nr 4, sala 101.

Z uwagi na różnorodność korzyści jakie niesie ze sobą udział w programach międzynarodowych dla pracowników naukowych Uczelni liczymy na Państwa obecność.

W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniu, uprzejmie prosimy o informację zwrotną do dnia 8  listopada 2018 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszelkie pytania prosimy kierować do pracowników Biura Projektów Europejskich dostępnych pod nr tel. 77 449 8355 lub 77 449 8867.

Program spotkania.